Zakázková výroba

 

Pat Shoes ve spolupráci se Švienty 

 • Váš pár si podle Vašich představ namodifikujete od střihu až po barvu kůže. Na obuv šitou na míru se vztahuje celoživotní záruka s možností oprav, ale při správné péči pár vydrží na celý život. Obuv bude ušita přesně podle Vaší velikosti chodidla  a proto Vám bude sedět se stoprocentní přesností. Dále si můžete zvolit, zda budete do Vaší obuvi chtít přidat zvyšovací klín a být vyšší o 7 cm či zvolíte normální ušití bez zvýšení. K Vaší obuvi si lze pořídit i Váš vlastní opasek ve stejné barvě kůže jako Vaše obuv. Bude docházet k prvotřídnímu kontrastu  a Váš outfit bude na první pohled mnohem více elegantní.
 • Obuv je šitá tradiční technologií "do rámu" tak, jak byli zvyklí šít kvalitní obuv ševci již za Rakouska-Uherska.
 • Práce na ručně šité rámové obuvi je zdlouhavá a řemeslně náročná, zaručuje však nejvyšší kvalitu zpracování s důrazem na detail a preciznost. Obuv je díky tomu (při správné a pravidelné péči) téměř nesmrtelná.
 • K naší rámové obuvi zhotovujeme zkušební obuv z kůže a ve střihu obuvi finální. Zákazník tak má názornou představu, jak bude finální obuv vypadat. K obuvi ostatních typů zhotovujeme zkušební obuv pouze zjednodušenou či žádnou. Součástí finálních bot je pár cedrových napínáků a kvalitní krém.

 

Kdo Vám obuv bude šít?

 

Jak si mohu obuv na míru objednat?

 

Zda máte zájem o vlastnoručně šitý pár na míru, napište nám na e-mail info@pat-shoes.com  a my Vám zašleme proces objednávky. 

Víte že svou objednávkou pomůžete planetě Zemi? Dozvíte se zde.

Jak to probíhá?

Aby Vaše obuv byla dokonalá, musíme změřit Vaše míry chodidla. Buď přijede švec přímo za Vámi na dohodnuté místo v Praze či Brně, které Vám bude vyhovovat nebo si chodidla můžete přijít nechat změřit k nám do dílny v Pardubicích na adrese Lexova 2259. Na setkání nám také sdělíte Vaše představy jak by Vaše obuv měla vypadat.

Po změření dle náročnosti za několik týdnů proběhne zkouška zkušebního páru, který Vám zapůjčíme a Vy si odzkoušíte na Vámi určenou dobu, jak Vám obuv vyhovuje a po zkušební době řeknete ševci Vaše poznatky.

Po vrácení zkušebního páru vyhotovíme přesně dle Vašich požadavků a modifikace obuv již z nejlepších materiálů a zašleme na Vámi určenou adresu. 

 

Modely na výběr

ikona 

 

 

 
   • Box s péčí o obuv
   • Tip
   • Doprava zdarma
  • Ručně vyráběný box s péčí o obuv ve kterém naleznete vše pro nejlepší udržování Vaší obuvi. 

   Hadr, kterým leštíte ručně šité boty už nemusíte schovávat do skříně. Kartáč, kterým leštíte nejlepší italskou kůži již nebude ležet pohozený. A péče o krásné boty není povinnost. Je to Vaše výsada. Se čtyřmi samostatnými částmi a kompletní výbavou je tento box tím posledním, co na své cestě za úspěchem kromě dalších bot potřebujete. Od kartáčů s extrémně bohatou koňskou žíní přes výbavu Saphir, až po ručně míchaný vyživující krém.

    

    Zvolte si velikost svého boxu, namodifikujte dle představ například s vlastní výbavou a monogramem na odkazu níže. 

   Luxury Handcrafted Shoecare 

   Dostupnost: (2 ks) Skladem
   Můžeme doručit do:
   Kód: 33
   • Cena:
   • 15 000 Kč
   • 1 z 13