Nejčastější dotazy

Co když mi nebude sedět velikost obuvi?

V případě že si objednáte konfekční velikost a při prvním ozkoušení Vám nebude sedět, boty v klidu zpátky zabalte do krabice a kontaktujte nás na mailové adrese info@pat-shoes.com.

Původní velikost si od Vás vyzvedneme a zároveň doručíme model rovnou v nově požadované velikosti a to bez doplatku.

 

Nebude se mi obuv vyzouvat při chůzi?

Na rozdíl od dámských podpatků se v naší obuvi nemusíte bát skákat ani běhat. Obuv je vyrobena tak, aby nošení bylo co nejpřirozenější a nejkomfortnější. U některých modelů po pár minutách nošení ani nebudete vědět, že máte zvýšený klín obuvi.

 

Máte konfekční velikosti i v jiné barvě, než mohu vidět na e-shopu?

Co se týče konfekční obuvi, máme dostupné pouze barevné kombinace, které lze vidět v sekci zvyšovací obuv. U některých modelů akorát k balení přidáváme i jinou barvu tkaniček.

U obuvi šité na míru si volíte střih i barvu dle vlastního přání.

 

O kolik centimetrů budu vyšší?

U každé obuvi v sekci zvyšovací obuv je modrý štítek s údajem v centimetrech, kolik daný model přidává na výšce. Nejčastěji ale vyrostete o 7 centimetrů.

 

Nebudou mě po dlouhém nošení bolet nohy?

Obuv jsme se snažili udělat co nejkomfortnější i pro dlouhodobé nošení. Věříme, že při výběru správné velikosti ani po několikahodinovém nošení neucítíte významný rozdíl po sundání obuvi až na ten, že každá polička pro Vás bude zas o něco výš.

 

Proč jsou stromy vysazovány v Izraeli a ne v České republice?

Chceme dokázat, že i české firmy mohou konkurovat a pomáhat po celém světě a získávat pro české firmy značku kvality. Podporujeme výsadbu stromků v Masarykově lese, tím se snažíme zanechat odkaz v zahraničí a zároveň pomáhat planetě Zemi. Více se dozvíte na pomáhejte s námi.

 

Jak funguje zvýšení obuvi?

Obuv má u společenské obuvi klasický podpatek, který sám o sobě přidá dva až tři centimetry, v případě tenisek zvýšenou platformu celé obuvi. Zvýšení ale především tvoří vnitřní klín, který přidá na výšce pět centimetrů. Společně s klasickým podpatkem případně zvětšenou platformou obuv přidá 7 centimetrů na výšce aniž by se nějak měnil klasický střih boty. Klín byl vytvořen tak, aby byl lehký, chodidlo netlačil a chůze byla co nejvíce přirozená a komfortní.