O nás

 

Jsme česká firma zaměřující se na distribuci a prodej konfekční zvyšovací obuvi a zákazkové obuvi na míru.

Proč Pat Shoes?

Pokud chce být žena vyšší do společnosti, obuje si boty na podpatku. A co muži? Přesně na této myšlence vznikla společnost Pat Shoes. Když se pozorněji podíváte na hvězdy Hollywoodu, které chodí na červeném koberci, povšimnete si že vedle slavných herců stojí často vysoké modelky. Jak je tedy možné, že muži na červeném koberci jsou vyšší i oproti modelkám na podpatcích? Nosí totiž také podpatky, ale nejsou při prvním pohledu vidět.

Pokud se tedy chcete vcítit do hollywoodského herce, při pořízení Pat Shoes tento pocit zažijete. A nemusíte nutně vyrážet na červený koberec, můžete být vyšší kamkoli se vydáte! Při pořízení obuvi šité na míru za Vás vysadíme deset nových stromů v Izraeli. Kromě kvalitního a prémiového produktu budete mít i dobrý pocit a pomůžete planetě Zemi. Vyrostete tedy Vy a s Vámi i deset nových stromů! Na Vaše vlastní stromky Vám zašleme certifikát s Vaším jménem jako poděkování za podporu tohoto projektu. Více se dozvíte zde.

Pat Shoes, pro život na vysoké noze.

Konfekční velikosti jsou distribuovány z oblasti tichomořského pásma nebo z Anglie ve spolupráci s JEL®, kde pokud se jedná o společenskou módu se jedná o průkopníky. Na obuvi nepoznáte, že se jedná o zvyšovací obuv a i přesto můžete být vyšší o několik centimetrů. Díky kvalitnímu zpracování obuv zachovává přirozenost Vaší chůze a nemusíte se bát doběhnout autobus ani chodit po schodech. Obuv Vás při výběru správné velikosti skvěle drží a nevyzouvá se.

Obuv šitou na míru šijeme ve spolupráci se Švienty zde v České republice za pomoci těch nejlepších ševců a tradičních postupů. Výroba tohoto jednoho páru zabere mnoho času z důvodu, jelikož celý proces probíhá ručně. Za tuto časovou daň ovšem dostanete nejprestižnější obuv dle Vašich požadavků, která Vám při správné péči vydrží na celý život. Při poškození této obuvi ji lze u nás v dílně opravit. Obuv bude vypadat dle Vašich požadavků a lze ji ušít ve standartním či zvyšovacím modelu. Na výrobu jsou použity ty nejkvalitnější materiály. Buďte s námi blíž k nebi! Pat Shoes s.r.o.

Buďte s námi blíž k nebi!